Unknown: Function mcrypt_create_iv() is deprecated in /var/www/vhosts/bayyildiz.com/domains/bayyildiz.com/public_html/system/library/encryption.php on line 8 Sipariş takibi
  • Güvenli
    Alışveriş
  • Kapıda
    Ödeme
  • Telefonla Sipariş
    0 224 220 82 98

Sipariş takibi

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak hergün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 16:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.Saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişler sistemimize vermiş olduğunuz kargo bilgilerine ulaştırılması için anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir ve siparişini vermiş olduğunuz ürün ve ürünler anlaşmalı olunan kargo şirketine teslim edildiği andan itibaren müşteri ilişkileri departmanımız tarafından tarafınıza gerekli bilgi verilir.

Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.

Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir(kredi kartı bilgileriniz sistemimiz ve sistem içinde görev alan kişiler dahil herhangi sebep ile görüntülenmesi mümkün değildir) ve ek olarak hem işyerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir.

Sipariş sistemimiz herhangi bir sorun nedeniyle siparişinizi tarafımıza iletilemiyorsa ziyaretçi sipariş sırasında durumdan haberdar edilmektedir.

*Havale ile gerçekleşen siparişlerde ödeme 1(Bir) iş günü içerisinde yapılmazsa sipariş iptal edilmektedir.